2019. november 18. hétfő
Jenő
A Nap kel 06:56-kor,
nyugszik 16:12-kor.

Holnap
Erzsébet, Zsóka, Liza
napja lesz.

  Darányi Ignác logo  LEADER logo umvp-logo unios-zaszlo

Európai Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Alap:a vidéki területekbe beruházó Európa

Cikkmegtekintések találatai
416767

Oldalainkat 22 vendég és 0 tag böngészi

 • Hirdetés

Támogatott neve: „Homokbödögéért” Közalapítvány

A projekt címe: Közösségi célú eszközbeszerzés

Támogatási felhívás címe: Közösségi célú eszközbeszerzés

A projekt megvalósításának kezdete: 2018. 06. 29.

A projekt megvalósításának záró időpontja: 2019. 05. 27.

A támogatásból felhasznált összeg: 2.935.114,- Ft

A projekt céljának és eredményének bemutatása (szöveges leírás a fejlesztésről, rendezvényről): Homokbödöge község közigazgatási területén a zöldterület aránya magas. A közalapítvány kiemelt céljai között szerepel a község zöldterületeinek rendbetartása. A beszerzett gépek segítségével könnyebben elérhető a község faluképének javítása. Rendezett, élhetőbb, esztétikusabb falukép kialakítása mind a településen élők, mind az idelátogatók számára. Homokbödöge Község Önkormányzatának a köztemető fenntartására kapott összeg a karbantartási és működés kiadásokra nem elegendő, ezért a „Homokbödögéért” Közalapítvány az elnyert gépekkel részt vállal e feladat ellátásában. Az egyházak kezelésében levő temetők és templomkertek, valamint a sportpálya zöldterületeinek karbantartásához nyújt segítséget.

 

Rendezvényen részt vevők száma:  - fő

 

További adatok, információk:

A kérelem benyújtását megelőző naptári évben a foglalkoztatottak átlaglétszáma

Nem releváns.

Beszámoló benyújtásakor a foglalkoztatottak létszáma

Nem releváns.

A kérelem benyújtása és a beszámoló benyújtása közötti időszakban az SMB LEADER Egyesület által szervezett Fórumon, műhelymunkán, támogatással megvalósuló értékkel bíró rendezvényen helyi termék bemutatásával, értékesítésével történő részvétel helye, időpontja, résztvevő neve

-

A kérelem benyújtása és a beszámoló benyújtása közötti időszakban pénzben vagy természetben támogatott a LEADER térségben székhellyel, telephellyel rendelkező, hátrányos helyzetű személyekkel foglalkozó intézményt, civil szervezetet, egyházat (támogatott neve, címe, támogatás összege vagy formája, dátum)

Támogatott neve: Homokbödöge Óvoda

Címe: 8563 Homokbödöge, Kossuth u. 53.

Támogatás összege: 120.000,- Ft

Formája: Pénzbeli

Időpontja: 2019. 02. 07.

 

A kérelem benyújtása és a beszámoló benyújtása közötti időszakban megvalósult együttműködés rövid bemutatása együttműködő partner nevének megjelölésével

A „Homokbödögéért” Közalapítvány mindig is jó kapcsolatot ápolt Homokbödöge Község Önkormányzatával, Homokbödöge Sport Clubbal, valamint a történelmi egyházak: a Római Katolikus Plébánia, az Evangélikus Egyházközség és a Református Egyházköz-ség tagjaival.

Rövid Ellátási Láncnak tagja vagyok

Nem.

Munkahelyre felvett fiatalok száma

Nem releváns.

Vállalkozóvá vált fiatalok száma

Nem releváns.

Környezetében újonnan létrejött formális és informális közösség megnevezése, tevékenysége

Nem releváns.

Funkciójában akadályozott személyek (fogyatékos) jelentős állapotjavulása

Nem releváns.

 

A vállalt további feltételek teljesítésétnek leírása:

 1. Az eszközbeszerzés együttes értékének 100 %-a a LEADER térségben székhellyel, telephellyel rendelkező vállalkozástól került beszerzésre.
 2. A pályázó vagy képviselője részt vett a HFS szervezésében műhelymunkán, Fórumon.
 3. A pályázó vagy képviselője részt fog venni a fenntartási időszakban évente legalább egy alkalommal az SMB LEADER Egyesület által szervezett Fórumon, műhelymunkán.
 4. A beszerzés az alábbi szervezetekkel együttműködve valósult meg:
 • Homokbödöge Község Önkormányzata
 • Homokbödöge Sport Club
 • Ugodi Római Katolikus Plébánia
 • Homokbödögei Evangélikus Egyházközség
 • Homokbödöge-Nagygyimót Református Egyházközség
 1. A közalapítvány pénzben támogatta az S-M-B LEADER térségben székhellyel/telephellyel rendelkező hátrányos helyzetű gyermekeket foglalkoztató intézményt, a Homokbödöge Óvodát.